Jsme tradiční česká rodinná firma, která se orientuje na čištění peří a výrobu prošívaných dek, polštářů, dětských peřinek a zavinovaček.

Dále provádíme čištění obleků, kabátů, péřových bund a ostatních oděvů v naší chemické čistírně.

Peří je vynikající přírodní materiál. Jeho hlavní kladná vlastnost je malá hmotnost a schopnost velmi rychle přijímat teplo, které pak dlouho dokáže udržet.

Jeho nezanedbatelnou předností je velmi dlouhá životnost – při běžném používání je životnost peří 20 až 30 let.

Pravidelné čištění peří je nutnou podmínkou pro klidný a zdravý spánek.

Pokud nemáte peří vlastní, rádi Vám dodáme i nové peřové deky a polštáře.

Kontaktujte nás

PEŘINKA

Peří čistíme horkou parou, bez přidání chemických přípravků, na čistících strojích německé výroby KRAFT GÖBEL GERMANY, které jsou nejmodernější v tomto oboru.Díky této technologii čištění peří jsou přikrývky nejen vyčištěné, nadýchané a provoněné, ale i zbavené plísní, bakterií a roztočů, které ohrožují naše zdraví.

Průměrný člověk za noc vypotí zhruba 0,3 l potu. Představte si kolik plísně, roztočů, různých alergenů a dalších nečistot se v přikrývce nastřádá za několik let..! Je vědecky dokázáno, že roztoči a alergeny, které se usazují v našich postelích, jsou zdraví velmi škodlivé. Jedinou účinnou obranou je pravidelné čištění peří, přikrývek a polštářů

Každá zakázka, kterou přijmeme, je zvážena, označena číslem a je vždy čištěna samostatně. Nemusíte se tedy obávat, že dojde k záměně peří.

O naší kvalitě svědčí i to, dodáváme deky a polštáře do významných řetězců hotelů , kde si spokojení zákazníci v nejednom případě naše výrobky kupují a odvážejí do všech koutů světa. I v České republice máme velké množství spokojených zákazníků, kteří se k nám stále stále vracejí a jsou spokojeni s našimi službami.

Mezi naše stálé a spokojené zákazníky patří i paní Livia Klausová.

spanek
Back to Top